Асабісты прыём

Генеральная пракуратура

Прозвішча, Імя, Імя па бацьку Пасада Час прыёму
Канюк Аляксандр Уладзіміравіч
Генеральны пракурор Рэспублікі Беларусь
дзяржаўны саветнік юстыцыі 1 класа

Время приема: 2 чацвер месяца з 14.00 да 20.00
Дубаў Аляксандр Васільевіч
Намеснік Генеральнага пракурора
Рэспублікі Беларусь
дзяржаўны саветнік юстыцыі 3 класа
Время приема: 1, 3 аўторак месяца
з 08.00 да 13.00
2, 4 аўторак месяца
з 14.00 да 20.00
Дыско Генадзь Іосіфавіч
Намеснік Генеральнага пракурора
Рэспублікі Беларусь
дзяржаўны саветнік юстыцыі 3 класа
Время приема: 1, 3 пятніца месяца
з 08.00 да 13.00
2, 4 пятніца месяца
з 14.00 да 20.00
Лашын Аляксандр Міхайлавіч
Намеснік Генеральнага пракурора
Рэспублікі Беларусь
дзяржаўны саветнік юстыцыі 3 класа
Время приема: 1, 3 панядзелак месяца
з 08.00 да 13.00
2, 4 панядзелак месяца
з 14.00 да 20.00
Стук Аляксей Канстанцінавіч
Намеснік Генеральнага пракурора
Рэспублікі Беларусь
дзяржаўны саветнік юстыцыі 3 класа
Время приема: 1, 3 серада месяца з 08.00 да 13.00
2, 4 серада месяца з 14.00 да 20.00

Брэсцкая вобласць

Прозвішча, Імя, Імя па бацьку Пасада Час прыёму
Клімаў Віктар Дзмітрыевіч
Пракурор Брэсцкай вобласці
дзяржаўны саветнік юстыцыі 3 класа
Время приема: 1 аўторак месяца з 8.00 да 13.00
3 аўторак месяца з 14.00 да 20.00
Точка Аляксандр Ціханавіч
Намеснік пракурора Брэсцкай вобласці старшы саветнік юстыцыі Время приема: 1 і 3 панядзелак месяца
з 8.00 да 13.00
2 і 4 панядзелак месяца 
з 13.00 да 20.00
Савіч Віктар Васільевіч
Намеснік пракурора Брэсцкай вобласці
старшы саветнік юстыцыі
Время приема: 1 і 3 чацвер месяца з 8.00 да 13.00
2 і 4 пятніца месяца з 14.00 да 20.00

Віцебская вобласць

Прозвішча, Імя, Імя па бацьку Пасада Час прыёму
Сушчынскі Вадзім Валянцінавіч
Пракурор Віцебская вобласці старшы саветнік юстыцыі Время приема: 1 аўторак месяца з 08.00 да 13.00
3 аўторак месяца з 14.00 да 20.00
Сідаровіч Аляксандр Васільевіч
Першы намеснік пракурора Віцебская вобласці
старшы саветнік юстыцыі
Время приема: 1 і 3 серада месяца з 08.00 да 13.00
2 і 4 серада месяца з 14.00 да 20.00
Гук Уладзімір Іванавіч
Намеснік пракурора Віцебскай вобласці
старшы саветнік юстыцыі
Время приема: 1 і 3 чацвер месяца з 08.00 да 13.00
2 і 4 чацвер месяца з 14.00 да 20.00
Каранько Георгій Аляксандравіч
Намеснік пракурора Віцебскай вобласці старшы саветнік юстыцыі Время приема: 1 і 3 панядзелак месяца
з 08.00 да 13.00
2 і 4 панядзелак месяца
з 14.00 да 20.00

Гомельская вобласць

Прозвішча, Імя, Імя па бацьку Пасада Час прыёму
Маразоў Віктар Мікалаевіч
Пракурор Гомельскай вобласці
дзяржаўны саветнік юстыцыі 3 класа
Время приема: 1 аўторак месяца з 8.00 да 13.00
3 аўторак месяца з 13.00 да 20.00
Драздоў Аляксандр Уладзіміравіч
Першы намеснік пракурора Гомельскай вобласці
старшы саветнік юстыцыі
Время приема: 1 і 3 пятніца месяца
з 8.00 да 13.00
2 і 4 серада месяца
з 14.00 да 20.00
Броўка Васіль Уладзіміравіч
Намеснік пракурора Гомельскай вобласці старшы саветнік юстыцыі Время приема: 1 і 3 чацвер месяца з 08.00 да 13.00
2 і 4 чацвер месяца з 14.00 да 20.00
Тарасенка Уладзімір Анатольевіч
Намеснік пракурора Гомельскай вобласці старшы саветнік юстыцыі Время приема: 1 і 3 серада месяца з 8.00 да 13.00
2 і 4 аўторак месяца з 14.00 да 20.00

Гродзенская вобласць

Прозвішча, Імя, Імя па бацьку Пасада Час прыёму
Корзун Віктар Канстанцінавіч
Пракурор Гродзенскай вобласці
старшы саветнік юстыцыі
Время приема: 2 серада месяца з 8.00 да 13.00
4 серада месяца з 14.00 да 20.00
Бурак Эдуард Эдуардавіч
Першы намеснік пракурора Гродзенскай вобласці старшы саветнік юстыцыі Время приема:
1 і 3 панядзелак месяца
з 8.00 да 13.00
2 і 4 панядзелак месяца
з 14.00 да 20.00
Іванюк Анатоль Анатольевіч
Намеснік пракурора Гродзенскай вобласці старшы саветнік юстыцыі Время приема: 2 і 4 аўторак месяца з 8.00 да 13.00
1 і 3 аўторак месяца з 14.00 да 20.00
Рахман Святлана Мікалаеўна
Намеснік пракурора Гродзенскай вобласці старшы саветнік юстыцыі Время приема: 1 і 3 чацвер месяца з 8.00 да 13.00
2 і 4 чацвер месяца з 14.00 да 20.00

Мінская вобласть

Прозвішча, Імя, Імя па бацьку Пасада Час прыёму
Лаўрухін Алег Уладзіміравіч
Пракурор Мінскай вобласці дзяржаўны саветнік юстыцыі 3 класа Время приема: 1 аўторак месяца з 8.00 да 13.00
3 аўторак месяца з 14.00 да 20.00
Пятроўскі Барыс Барысавіч
Першы намеснік пракурора Мінскай вобласці старшы саветнік юстыцыі Время приема: 1 і 3 чацвер месяца з 8.00 да 13.00
2 і 4 панядзелак месяца з 14.00 да 20.00
Бяліцкі Аляксандр Леанідавіч
Намеснік пракурора Мінскай вобласці старшы саветнік юстыцыі Время приема:
1 панядзелак месяца з 08.00 да 13.00
2 аўторак месяца з 08.00 да 13.00
3 панядзелак месяца з 14.00 да 20.00
4 аўторак месяца з 14.00 да 20.00
Шыкунец Сяргей Паўлавіч
Намеснік пракурора Мінской вобласці старшы саветнік юстыцыі Время приема: 1 і 3 пятніца месяца з 8.00 да 13.00
2 і 4 серада месяца з 14.00 да 20.00

Магілеўская вобласть

Прозвішча, Імя, Імя па бацьку Пасада Час прыёму
Чадзюк Аляксандр Уладзіміравіч
Пракурор Магілеўскай вобласці дзяржаўны саветнік юстыцыі 3 класа Время приема:
1 чацвер месяца з 8.00 да 13.00
3 чацвер месяца з 14.00 да 20.00
Пімашкоў Алег Якаўлевіч
Першы намеснік пракурора Магілеўскай вобласці старшы саветнік юстыцыі Время приема: 1 і 3 аўторак месяца з 8.00 да 13.00
2 і 4 аўторак месяца з 14.00 да 20.00
Сільвановіч Сяргей Віктаравіч
Намеснік пракурора Магілеўскай вобласці старшы саветнік юстыцыі Время приема: 1 і 3 пятніца месяца з 8.00 да 13.00
2 і 4 пятніца месяца з 14.00 да 20.00
Парфёнаў Сяргей Міхайлавіч
Намеснік пракурора Магілеўскай вобласці старшы саветнік юстыцыі Время приема: 1 і 3 панядзелак месяца 
з 8.00 да 13.00
2 і 4 панядзелак месяца
з 14.00 да 20.00

г. Мінск

Прозвішча, Імя, Імя па бацьку Пасада Час прыёму
Хмарук Сяргей Канстанцінавіч
Пракурор города Мінска дзяржаўны саветнік юстыцыі 3 класа

Время приема: 1 аўторак месяца з 8.00 да 13.00
3 аўторак месяца з 14.00 да 20.00
Карповіч Аляксандр Уладзіміравіч
Першы намеснік пракурора города Мінска старшы саветнік юстыцыі Время приема: 1 і 3 панядзелак месяца
з 8.00 да 13.00
2 и 4 панядзелак месяца
з 14.00 да 20.00
Кежун Казімір Адамавіч
Намеснік пракурора города Мінска старшы саветнік юстыцыі Время приема: 1 і 3 серада месяца з 8.00 да 13.00
2 і 4 среда месяца з 14.00 да 20.00
Касцюкевіч Дзмітрый Алегавіч
Намеснік пракурора города Мінска старшы саветнік юстыцыі Время приема: 1 і 3 чацвер месяца
з 8.00 да 13.00
2 і 4 пятніца месяца
з 13.00 да 20.00